Pytanie typu „dziewczynka czy chłopiec?” najczęściej zadawane jest spodziewającym się potomstwa rodzicom, chociaż dopiero w którymś z kolei miesiącu ciąży można dowiedzieć się o dokładną płeć dziecka. Oczywiście zdecydowana większość osób odpowie, że nieważna jest płeć dziecka – że ważne jest to, czy ich potomstwo będzie zdrowe, czy wszystko z nim będzie w porządku. Niemniej jednak można delikatnie opowiadać się po którejś ze stron. Kobiety najczęściej żartują, że z dziewczynkami jest o wiele mniej kłopotów, bo są one pilniejsze jako uczennice, mniej rozrabiają, nie są takimi chuliganami, jak mali chłopcy, których przecież często nazywamy łobuziakami. Natomiast mężczyźni żartują, że jeśli mogliby dokonać wyboru i mieliby wpływ na płeć swojego dziecka, to raczej wybraliby chłopców, bo z nimi mogliby grać w piłkę i łowić ryby w wolnym czasie. Posiadanie i dziewczynki i chłopczyka ma swoje zalety, ale jedno jest pewne – jeśli chodzi o kupno prezentów, to zdecydowanie łatwiej jest znaleźć odpowiedni prezent dla dziewczynek. Jest po prostu większy wybór.

Prezenty dla dziewczynek

Możemy to zauważyć nawet po sobie samych – jeśli wybieramy się na urodziny do przyjaciółki, to z pewnością o wiele łatwiej jest nam kupić prezent dla niej, niż dla kolegi, który swoje urodziny obchodził miesiąc temu. Nad prezentem dla mężczyzny trzeba się głowić – trzeba myśleć o jego pasjach, o jego zainteresowaniach, by prezent móc powiązać właśnie z jego hobby. Natomiast dziewczynkom można kupić wszystko – od zabawek, poprzez kosmetyki, ubrania, aż po różnego rodzaju akcesoria do odzieży. A dla małych dziewczynek? Z czego ucieszą się małe królewny, którym w wieku kilku lat w głowie jest tylko zabawa? Oczywiście zabawki!

Co kupić kilkuletniej dziewczynce?

Mając tai dylemat każdy rodzic powinien jak najszybciej odwiedzić sklep internetowy o nazwie Planeta Puchatka Nazwa sama w sobie jest bardzo przyjemna, brzmi zachęcająco i dziecinnie – mówi wręcz sama za siebie, że to świat zabawek dla dzieci, a więc również dla małych, kilkuletnich dziewczynek. Co oferuje dziewczynom planeta puchatka? Dużą popularnością cieszą się na przykład zestawy zabawek dla dziewczynek Style Me Up. Są to zestawy umożliwiające małym księżniczkom tworzenie własnej biżuterii. Zestawy zabawek dla dziewczynek Style Me Up zawierają mnóstwo różnorakich, kolorowych elementów, z których można samodzielnie tworzyć pierścionki, czy bransoletki. Zestawy zabawek dla dziewczynek Style Me Up pozwalają więc małym dziewczynkom czuć się jak prawdziwa, dorosłe kobiety, które w dodatku same sobie są projektantkami swojej biżuterii. Takie zestawy oferuje jednak tylko planeta puchatka, zatem to właśnie ten sklep powinni odwiedzić rodzice głowiący się nad podarunkiem dla swojej córeczki. Zresztą, nie tylko dla córeczki, bo planeta puchatka to sklep, który odwiedzić można również wtedy, gdy zbliżają się urodziny naszej chrześnicy albo imieniny naszej kilkuletniej kuzynki, która z takiego prezentu na pewno się ucieszy.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *