Wizerunek jest w dzisiejszych czasach bardzo ważny. Żyjemy w dwudziestym wieku i często nie mamy czasu zagłębiać się w każdy temat dogłębnie. Dlatego sugerujemy się reklamą. Według badań ekspertów z Uniwersytetu Columbia, skuteczna reklama potrafi zwiększyć popyt na dany produkt lub usługę nawet o 250%. Badania były przeprowadzone na firmie produkującej części do komputerów. Skutki trafnej reklamy były widoczne już po trzech tygodniach. Dziś jest to jedna z największych firm tego typu w Nowym Jorku.

Agencja reklamowa przygotuje dla ciebie plan marketingowy, którym podążycie. Liczy się odpowiedni kontakt. Ważne żeby potrzeby były dobrze zrozumiane przez usługodawcę. Dzięki nowym mediom agencja btl ma większe pole do popisu. Oprócz tradycyjnych form kontaktu z klientami: marketingu od drzwi do drzwi czy kontaktu telefonicznego, dziś ogromną rolę w skutecznej reklamie pełni internet. Setki banerów w różnych rozmiarach, kampanie na stronach pokrewnych branży klienta, konkursy internetowe, wpisy sponsorowane u znanych blogerów – to wszystko sposoby wynalezione stosunkowo niedawno, a przynoszące lwią część zysku po udanej kampanii reklamowej.

Internet to dziś wciąż nie do końca odkryty skarb, z którego łatwo czerpać garściami. Nie dość, że przynosi on nowe narzędzia dla marketingowców, sam zapewnia tysiące nowych klientów dla agencji reklamowych. Twitter, Facebook i Amazon w łącznej wartości prześcigają łączne gospodarki 18 państw świata. Tylko te trzy firmy! A przecież graczy rodem z internetu jest przy Wall Street co nie miara. Jeżeli chcesz odnieść sukces w biznesie, internet jest dzisiaj kluczem. Podparty tradycyjnym marketingiem jest nieodzownym elementem skutecznego działania firmy.

Więcej o różnych formach skutecznej reklamy znajdziesz na stronie: www.funktional.pl/pl/oferta/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *