Jak wiemy studniówka to szczególna impreza dla każdego maturzysty. Przy organizacji takiej imprezy warto pomyśleć o mobilnym dj-u. Każdy maturzysta wie, że taka impreza podobnie jak wesele jest raz w życiu i musi być wszystko dopięte na ostatni guzik. Tutaj przy zapewnieniu najlepszej muzyki oraz stworzeniu unikalnego klimatu na sali tanecznej pomoże nam właśnie dj.

Mobilny Dj to człowiek, który posiada sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy taki jak lampy led, stroboskopy, lasery czy światła UV stwarzające niesamowity nastrój na sali tanecznej oraz mogą być wykorzystane np. do prezentacji klas. Są w stanie sprostać każdym wymaganiom muzycznym oraz dostosować się do stylu imprezy wiec jeśli organizujesz studniówkę w klimatach lat 60tych, 70tych, 80tych dj będzie grał kawałki właśnie z tej epoki. Repertuar takiego Dja jest znacznie większy niż zespołu muzycznego. W swojej ofercie posiadają muzykę od hitów disco do muzyki współczesnej.

Jeśli organizujesz 100dniówkę to potrzebny Ci właśnie taki Dj na studniówkę. Pomogą Ci oni przy wyborze klimatu muzycznego oraz doradzą różne gadżety które można wykorzystać aby dodać imprezie jeszcze większego polotu. Ciekawym rozwiązaniem jest użycie farbek UV, które pod wpływem lamp UV zainstalowanych na sali sprawią że białe elementy strojów będą świecić. Kolejną atrakcją mogącą zapewnić dodatkowe wrażenia wizualne są światełka chemiczne, które w półmroku panującym na parkiecie stworzą niesamowity efekt wraz z oświetleniem uv mobilnych dj-ów. Dj to również profesjonalny konferansjer, który umiejętnie poprowadzi każdą imprezę tak, aby przebiegała bez żadnych przeszkód zgodnie z zaplanowanym scenariuszem. Dj na studniówce to także dobre rozwiązanie ekonomiczne, ponieważ cena za usługę jest wielokrotnie mniejsza niż zespołu muzycznego.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *