Mikołajki to niesamowicie malownicze miasto położone na Mazurach. Nazywane jest żeglarską stolicą Polski, ponieważ znajduje się w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Odwiedzający miasto turyści chętnie wracają tu po raz kolejny, dlatego wiele większych miast może pozazdrościć bazy hotelowej Mikołajkom i liczby wypoczywających tutaj turystów.

Mikołajki Resort by DeSilva – hotel przystosowany dla rodzin z dziećmi, ludzi kochających naturę i odpoczynek. Do dyspozycji mamy kort tenisowy, boisko rekreacyjne, plac zabaw dla dzieci oraz centrum SPA z basenem i saunami. Na zewnątrz hotelu znajduje się piaszczysta plaża z miejscem do kąpieli.

Hotel Amax – usytuowany nad brzegiem jeziora Mikołajskiego na skraju Puszczy Pilskiej. Przez cały rok możemy korzystać ze SPA, basenu wewnętrznego z jacuzzi czy sauny suchej i parowej. Hotel należy do Polish Prestige Hotels, czyli programu marketingowego wybranych hoteli w całej Polsce, którego celem jest utrzymanie wysokich standardów oraz najwyższej jakości świadczonych przez hotel usług.

Villa Katrin – architektura hotelu nawiązuje do tradycyjnej zabudowy mazurskiej. Aby dojść do ścisłego centrum miasta, wystarczy tylko pięć minut. Hotel skierowany szczególnie do osób, które chcą wypocząć, ponieważ jego lokalizacja zapewnia ciszę i spokój.

Ośrodek Wypoczynkowy „Leśna Polana” – położony na zachodnim brzegu jeziora Mikołajskiego. Zewsząd otacza nas malowniczy widok na miasto. Ośrodek oferuje wypożyczenie sprzętu wodnego. Przeznaczony dla osób aktywnych, lubiących kontakt z naturą. Wędkarstwo, kajakarstwo czy windsurfing to tylko z niektórych rozrywek proponowanych przez Leśną Polane.

Hotel Robert’s Port – czterogwiazdkowy hotel wraz ze SPA, położony nad brzegiem jeziora Tałty. Własna plaża i port to zdecydowanie gwarancja udanego wypoczynku! Hotel działa zgodnie z zasadami feng-shui.

Hotel Mazurski Raj – nowoczesny ośrodek wypoczynkowy, zlokalizowany w Rucianem, nad jeziorem Bełdany, które łączy się z jeziorem Mikołajskim. Hotel znajduje się w odległości ok. 20km od Mikołajek. Oprócz wypoczynku, hotel Mazurski Raj jest idealnym miejscem dla firm pragnących zorganizować konferencje w Mikołajkach. Więcej na stronie hotelu: www.mazurskiraj.pl/konferencje.

Mazury to miejsce bardzo wyjątkowe na mapie naszego pięknego kraju. Jak widać baza hotelowa na tym obszarze z roku na rok prezentuje się coraz bardziej okazale, więc naprawdę mamy w czym wybierać i nie możemy narzekać.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *