Nikt tak naprawdę nie przywiązuje większej wagi do tego, jak odpowiedzialnym zadaniem jest bycie druhną na ślubie. To druhny pomagają pannie młodej dopasować odpowiednią kreację, makijaż i wszystkie możliwe dodatki. Jak również same wybierają wraz z panną młodą kreacje dla siebie. Sukienki dla druhen nie powinny być bardziej spektakularne, niż suknia panny młodej. Jest to bardzo ważne, i to również leży w kompetencji druhny aby dopilnować, aby tak się nie stało.

Sukienki dla druhny nie powinny być również białe, o tym również należy pamiętać. Suknie dla druhen, powinny być również jednakowe. Suknia druhny, jest to bardzo ważny element, który trzeba dopracować. Druhna towarzyszy pannie młodej zarówno przed ślubem, w trakcie ślubu, jak również po ślubie.

Druhny wraz ze świadkową urządzają wieczór panieński, który jest bardzo ważny dla panny młodej, i jest przez nią wspominany przez bardzo długi czas. Dlatego też musi być urządzony w sposób prawidłowy. Druhny towarzyszą  pannie młodej przed wejściem do kościoła. Dbają o to aby makijaż się nie rozmazał, a włosy się nie rozczochrały. Jest to bardzo odpowiedzialne zadanie, ponieważ panna młoda w stresie nie jest w stanie myśleć o takich rzeczach. Tak więc przygotowanie panny młodej do wejścia do kościoła jest jednym z podstawowych zadań druhen.

Druhny powinny również dbać o dobre samopoczucie panny młodej. Panna młoda nie może pójść na swój ślub zdenerwowana, ponieważ zwyczajnie pod wpływem nerwów może się przewrócić albo coś strącić. Po wyjściu z kościoła druhny powinny rozprowadzić po gościach płatki róż, albo ryż, którym goście powinny obsypać parę młodą po wyjściu z kościoła. Para młoda z pewnością nie ma na to czasu, a sypanie pary młodej różami albo ryżem jest tradycją, której powinno się przestrzegać. Dlatego też jest to bardzo ważne.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *