Profesjonalne pompy zatapialne Evak, to obecnie jedne z popularniejszych pomp zatapialnych, wykorzystywanych w wielu firmach, głównie budowlanych. Dostępnych jest stosunkowo sporo modeli, przeznaczonych do pracy z różnymi typami mediów. Dzięki temu też, pompy zatapialne Evak, mogą być także wykorzystane w wielu innych zastosowaniach. Warto tutaj podkreślić, iż na chwilę obecną, dla polskich użytkowników otwierają się zupełnie nowe możliwości w zakresie eksploatacji pomp tego producenta. Powstało bowiem w Ustroniu centrum pompowe EVAK EUROPE, które znacznie ułatwi dostęp zarówno do pomp nowych, jak i do serwisu.

Czym na tle konkurencji wyróżniają się pompy zatapialne Evak?

Są to nowoczesne i wydajne jednostki pompowe, sprawdzające się głównie w pracy ciągłej w warunkach trudnych i wymagających. Gwarantują nam łatwość obsługi oraz eksploatacji. Bardzo ważną kwestią jest także bardzo niska awaryjność pomp dostarczanych przez firmę Evak. Wystarczy zresztą zobaczyć, iż wskaźnik reklamacji gwarancyjnych urządzeń Evak to zaledwie ułamek procenta. Okazuje się więc, iż faktycznie producent dołożył wszelkich starań, aby urządzenia przez niego dostarczane były jak najbardziej bezawaryjne.

Istotne jest także to, iż firma Evak w procesie produkcyjnym wdrożyła system zarządzania jakością ISO. Jest to zbiór procedur obowiązujących na produkcji, mających na celu eliminację wyrobu wadliwego z całego procesu. To wszytko sprawia, iż pompy zatapialne Evak są praktycznie rzecz biorąc, całkowicie bezawaryjnie. Owszem, czasem może się zdarzyć jakaś usterka, niemniej jednak w takich przypadkach serwis gwarancyjny, niezwłocznie wszystko usuwa. Tak, aby klient był zawsze w stu procentach zadowolony.

Zastosowanie pomp zatapialnych Evak.

Bardzo ważną kwestią jest także to, iż pompy zatapialne Evak, występują w wielu wersjach, przeznaczonych do zróżnicowanych zastosowań. Możemy je wykorzystywać w bardzo wielu branżach, przy czym niektóre modele mogą być stosowane w kilku z nich. Są oczywiście pompy specyficzne, jak chociażby Evak Steel (EWS), stosowane głównie do pracy z mediami korozyjnymi oraz agresywnymi chemicznie. Znajdziemy także jednostki przeznaczone do pracy w firmach budowlanych, wykorzystywane przez jednostki Straży Pożarnej. Znajdziemy także pompy zatapialne Evak sprawdzające się w typowych zastosowaniach domowych, jak chociażby do usuwania wód opadowych, czy też przy konstrukcji systemów drenażowych.

Podsumowanie.

Możemy więc powiedzieć, iż pompy zatapialne Evak, to bardzo dobre urządzenia, sprawdzające się w bardzo szerokim spektrum zastosowań. Co zaś najistotniejsze, na chwilę obecną będziemy mieć ułatwiony dostęp do zakupu tego typu pomp, jak również do ich serwisowania. Powstałe bowiem centrum pompowe EVAK EUROPE, zapewni nam jeszcze lepszą obsługę w krótszym czasie. Z cała pewnością przełoży się to także na fakt, iż pompy zatapialne Evak staną się w naszym kraju jeszcze bardziej popularnym rozwiązaniem w wielu różnych zastosowaniach.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *