Prezenty, prezenty, prezenty – kto nie lubi ich dostawać Jeszcze mniej jest osób, które twierdzą, że ich nie lubią. Prawdą stara jak świat jest ta, że prezenty trzeba umieć robić. Te przemyślane i wręczone ze szczerymi intencjami będą długo o tobie przypominać. Często jednym z najlepszych prezentów są te wykonane ręcznie. Nie jest to oczywiście dyskwalifikujące dla osób nie posiadających zdolności manualnych. Sklepy są pełne oryginalnych podarków, które na pewno nie są drogie ani co ważniejsze tandetne.

Lista rzeczy, którymi mógłby obdarować bliską osobę jest długa. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów jak wybrnąć z wielu trudnych sytuacji.

Fan

Jest to chyba najprostsza sytuacja. Jeżeli wiemy, że bliska nam osoba jest fanem jakiegoś zespołu, serialu czy sagi filmowej, na pewno ucieszy się z jakiegoś gadżetu. Ciekawym rozwiązaniem, o ile jest o możliwe, może być podarowanie zaproszenia na ulubiony koncert albo spotkanie z ulubionym aktorem. W tej materii pomysłów jest wiele.

Kolekcjoner

Sytuacja również jest ułatwiona. Kolekcjoner na pewno ucieszy się, kiedy pomożesz mu rozbudować jego zbiory o brakujące elementy. Taki prezent na pewno ucieszy, choć trzeba przyznać że w wielu przypadkach może być bardzo kosztowny.

Prezent ręcznie robiony

Ten sposób przygotowywania prezenty to jazda bez trzymanki dla osób o mocnych nerwach. Cierpliwym zalecane jest zmienienie pomysłu. Zainspirowani internetem ludzie często próbują odtworzyć ręcznie robione podarunki w domu, co czasem graniczy z cudem. Jeżeli jednak jesteśmy na tyle cierpliwi by podołać wyzwaniu, przygotowanie prezentu własnoręcznie będzie strzałem w dziesiątkę.

Kupienie czegoś w sklepie, może internetowym? 

Oryginalne prezenty są sztuką, a kupienie odpowiedniego jest jeszcze większą. Często sklepy stacjonarne posiadają bardzo ograniczony asortyment, przez co łatwiej znaleść jest coś w internecie. Metoda sprawdza się wtedy, jeżeli zależy nam na czymś wyszukanym, ale brakuje nam czasu na chodzenie po sklepach.   Ponadto plusem sklepów internetowych jest ich tematyczne zaopatrzenie. Znaleźć można więc sklepy, które idealnie będą odpowiadały predyspozycjom osoby obdarowywanej. Tym właśnie nazwana jest nowoczesna magia internetu 🙂

 

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *