Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu każdego człowieka, który marzy o założeniu rodziny, jednak szczególnie emocjonalnie do tego tematu podchodzą kobiety. Warto zauważyć, że organizacja ślubu jak również wesela jest przedsięwzięciem bardzo kosztownym i wymagającym wyjątkowego skupienia.

Bez wątpienia czas odgrywa tutaj dużą rolę, bo jak to mówią „jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy”, a więc wszystko potrzebuje dodatkowego poświęcenia uwagi, by żadna ze spraw nie okazała się przypadkowo pominięta przez nasz pośpiech.

Formalności do załatwienia jest mnóstwo, dlatego przyszli małżonkowie powinni rozdzielić między sobą poszczególne zadania, żeby wszystkie sprawy nie spadły na barki tylko jednej z osób lub po prostu mogą zabrać się za to wspólnie – oprócz wyboru sukni ślubnej (to przecież przynosi pecha).

Para powinna pamiętać: o zarezerwowaniu terminu w kościele oraz/lub w Urzędzie Stanu Cywilnego, dać na zapowiedzi, odbyć nauki przedmałżeńskie, zarezerwować salę na wesele, zająć się menu, a także dekoracjami, zamówić tort weselny oraz wiązankę ślubną, następnie kupić suknię ślubną i garnitur, wynająć samochód dla nowożeńców, zatrudnić dobrą kapelę oraz oczywiście świetnego, sprawdzonego i najlepiej poleconego fotografa ślubnego.

dziedzic - fotografia ślubna - zakopaneBartek i Tomek Dziedzic – FotoDziedzic – Fotografia Ślubna Zakopane

Zdjęcia ślubne są bowiem najtrwalszą pamiątką, jaką można mieć z tegoż niepowtarzalnego wydarzenia, prócz samych wspomnień, rzecz jasna. Fotografia ślubna wszystkim powinna się kojarzyć z wyjątkowym i radosnym dniem, ponieważ ślub bierze się najczęściej z miłości. Jest ona pamiątką na całe życie, którą po latach będziemy pokazywać swoim dzieciom, wnukom, a nawet prawnukom, dając im dzięki temu przykład szczęśliwego, kochającego się małżeństwa.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *