Dzień ślubu dla większości z nas jest najważniejszym dniem w całym życiu. Chcemy, aby pozostał w naszej pamięci na jak najdłuższy czas, więc decydujemy się upamiętnić go w postaci zdjęć lub filmu. Jednak, na który z tych wariantów powinniśmy się zdecydować? Ten wybór jest jednym z najtrudniejszych elementów podczas ślubnych przygotowań.

Za fotografa ślubnego będziemy musieli zapłacić od 1 500 złotych w górę. Jednak w tej cenie znajduje się sesja ślubna, weselna, plenerowa oraz czasem album ze zdjęciami. Pięknie zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa to niesamowita pamiątka, która zostanie z nami przez całe życie i do której łatwo nam będzie wrócić. Najwięcej uroku mają w sobie sesje plenerowe, których nie da się zastąpić filmem. Mogą być one zabawne, romantyczne albo nawiązać do pasji pary młodej. Dobry fotograf potrafi ująć najpiękniejsze momenty – szczęście, wzruszenie a nawet miłość partnerów. Najlepiej poprosić fotografa, aby na ślub zabrał ze sobą asystenta, ponieważ w dwie osoby łatwiej zrobić piękne fotografie.

Możemy zdecydować się również na film ze ślubu. Tutaj koszty wzrastają nawet do 2 500 złotych wzwyż. Wiele osób uważa, że film z wesela to strata pieniędzy i czasu. Obejrzymy go raz na kilka albo nawet kilkanaście lat, natomiast do zdjęć wraca się częściej i można na nie patrzeć godzinami. Jednak taka pamiątka to zawsze miłe wspomnienia. Po długim czasie możemy znów zobaczyć jak wyglądali nasi najbliżsi, jak bawili się na naszym weselu oraz tańczyli czy śpiewali „Sto lat” młodej parze.

Jeśli mamy nieograniczony budżet możemy pozwolić sobie na oba warianty. Jeśli jednak na ślub możemy przeznaczyć małą sumę pieniędzy lepiej postawić na zdjęcia, ponieważ są tańsze i mniej krępujące, w tym i tak już dosyć stresującym dniu dla dwojga młodych ludzi. Zastanówcie się dokładnie nad wyborem, ponieważ ślub ma się tylko raz w życiu! Jeśli zdecydujecie się na fotografa, to najlepiej wybrać doświadczonego, jak ten – lukaszpopielarz.pl, fotograf ślubny ze Szczecina.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *