Każda agencja reklamowa potrzebuje dzisiaj drukarni. Warto mieć swoją zaprzyjaźnioną drukarnię, której możemy zaufać. Dlaczego? Każdy przecież doskonale wie, jak często działamy pod ogromną presją czasu i projekt gotowy jest dopiero prawie przed oddaniem. Albo jak często jesteśmy rozczarowani odbierając projekt z drukarni – kolory są bowiem zupełnie inne niż u nas na monitorze. Gdybyśmy zaś w takich chwilach mieli własną, zaprzyjaźnioną drukarnię tych problemów udałoby się uniknąć. Jaką zatem wybrać drukarnię?

Drukarnia internetowa JKB Print

Doskonałym wyborem jest JKB Print. Przede wszystkim jest to firma rzetelna, realizująca wszystkie zamówienia w terminie. Ponadto firma ta jest nie tylko klasyczną drukarnią offsetową. Tutaj znajdziemy także urządzenia do druku cyfrowego. Oznacza to, w przypadku małych zamówień, niższe ceny przy tej samej jakości. Ponadto gdyby terminy nas goniły zlecenie takie zostanie wydrukowane praktycznie od ręki i w dodatku będziemy mogli zerknąć czy wszystkie kolory są na pewno w porządku.

dr1

Oczywiście należy wspomnieć, ze w tej drukarni znajdują się także urządzenia do druku wielkoformatowego np. banerów, billboardów itp. Warto jeszcze nadmienić, że firma jest otwarta na wszelkie formy współpracy, w szczególności zaś z agencjami reklamowymi. Współpracując z tą firmą każdy będzie zadowolony- zlecenia będą realizowane w przystępnej cenie.

Niezawodna forma reklamy – druk ulotek

Warto jeszcze krótko wspomnieć o niezwykłej formie reklamy, jaką są ulotki. Przede wszystkim- są one tanie. Dzięki temu wydrukować je można w praktycznie każdej ilości. Następnie – są bardzo niezawodną formą reklamy, o czym zresztą z pewnością wie każda agencja reklamowa.

W drukarni JKB Print możliwe jest wydrukowanie ulotek zarówno na klasycznym papierze kredowym, jak i papierze satynowym i kilku innych odmianach. Dostępne są także papiery o różnej gramaturze. Co więcej- oczywiście mamy możliwość wyboru wielu rozmiarów

ul1

Nowoczesna forma – ulotki składane

Należy jeszcze krótko wspomnieć o nieco bardziej nowoczesnym rozwiązaniu, jakim są ulotki składane. Charakteryzują się one większą elegancją – doskonale sprawdzają się w reklamie firm o bardziej poważnym charakterze np. kancelarii prawniczej.

Oczywiście możemy także wydrukować je na różnym papierze, różną techniką. Co więcej- możemy je także wydrukować w przeróżnych rozmiarach- od malutkich po nieco większe przypominające foldery. Całość możemy jeszcze wzmocnić specjalną folią ochronną, która dodatkowo pogłębi kolorystykę.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *