Zakup odzieży myśliwskiej z reguły pociąga za sobą stosunkowo wysokie koszty. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem najlepsze jakościowo elementy ubrania dla myśliwych, dostarczane przez najbardziej uznanych producentów, mogą kosztować nawet w tysiącach złotych. Można więc powiedzieć, iż myślistwo raczej nie jest przeznaczone dla osób o małej zasobności portfela. Niemniej jednak, tak samo jak w każdym innym przypadku, tak też i przypadku odzież myśliwskiej, możemy zawsze poszukać alternatywnych rozwiązań i pozyskać odzież nieco taniej.

Oczywiście jeśli interesuje nas oryginalna kurtka myśliwska Harkila to niestety ciężko będzie złowić ją w promocyjnych cenach. Z drugiej zaś strony, dobra kurtka niekoniecznie musi pochodzić z najdroższych zestawów. Kluczem do sukcesu będzie tutaj umiejętność szukania i polowania, jak na myśliwych przystało. Z tym, że tym razem polowanie będzie nie odbędzie się w lesie, a w sklepach. Także tych internetowych.

Dobra kurtka myśliwska Harkila.

Oczywiście nie da się ukryć, iż odzież taka jak kurtka myśliwska Harkila, to najwyższa półka jakościowa w kwestii ubrań myśliwskich. Sam koszt zakupu , w zależności od modelu to zawsze około tysiąca złotych. Dużo jak na samą kurtkę. Warto jednak zobaczyć co dostajemy w zamian. Przykładowo możemy sprawdzić co daje nam kurtka Harkila Metso Active w cenie 1399 PLN. Otóż jest to wełniana kurtka myśliwska z dodatkami z poliestru, pokryta specjalną substancją Bionic Finisz, która zabezpiecza kurtkę przed nasiąkaniem wodą. Posiada cztery zapinane na suwaki kieszenie, oraz kieszeń wewnętrzną. Kaptur jest odpinany i dwustronny a dodatkowo znajdziemy zamszowe wstawki na ramionach, plecach i łokciach. Są także odpowiednie ściągacze, które pozwalają kurtkę lepiej dopasować do figury użytkownika. Jest to w pełni wodoszczelna i ciepła kurtka myśliwska Harkila, której wysoka cena jest jak najbardziej adekwatna do poziomu i jakości wykonania, oraz parametrów ochrony dla myśliwego. Jest trwała i z całą pewnością wytrzyma wiele lat intensywnych polowań.

Zestaw myśliwski softshell.

Zupełnie inaczej prezentuje się sytuacja jeśli zechcemy zaopatrzyć się w całoroczny zestaw myśliwski softshell. Tego typu odzież może się okazać jeszcze bardziej kosztowna, szczególnie jeśli sięgniemy pod najlepszych producentów. Możemy na przykład zaopatrzyć się w zestaw softshell HAWKER PRYM1 CAMO – dostarczany także przez firmę Harkila Seeland. Jego cena jest tutaj dość wysoka, bowiem przyjdzie nam zapłacić aż 1549 PLN. Jednakże jest to zestaw wodoszczelny, zapewniający skuteczną ochronę przez cały niemalże rok. Co prawda na ultra zimowe warunki raczej się nie nadaje, niemniej jednak w pozostałych porach roku jest to rozwiązanie niemalże idealne.

Promocje odzieży myśliwskiej

Naszym zadaniem będzie jednak wyszukanie odpowiednich okazji, promocji na odzież myśliwską. Nawet w sklepach internetowych bardzo często są takowe promocje organizowane. Należy jedynie skupić się na tym, aby regularnie odwiedzać stacjonarne sklepy myśliwskie i przeglądać strony sklepów internetowych. Częstokroć są organizowane wyprzedaże, czy też akcje promocyjne, które pozwolą nam sporo zaoszczędzić. Jeśli znajdziemy którąkolwiek z powyższych pozycji w promocji chociażby 20%, to już zaoszczędzimy pokaźną kwotę, którą można będzie dodatkowo zainwestować w inne wyposażenie myśliwskie.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *