Mężczyźni zdecydowanie najczęściej decydują się na kupno markowych butów, to dlatego, że kierują się głównie ich wysoką jakością wykonania. Zazwyczaj nie jest to spowodowane chęcią tak zwanego zaszpanowania markowym obuwiem i pokazania się w nim innym. Raczej decyduje tutaj to, że za chwilę nie trzeba kupować nowego obuwia, a w przypadku podróbek najczęściej ulegają one zniszczeniu po jednym sezonie. Panowie preferują kupno raz i porządnie, i co za tym idzie mieć to z głowy na dłuższy czas.

Kolejnym czynnikiem, który decydują o tym, że Panowie wolą na buty wydać raz jest to, że w przeciwieństwie do kobiet raczej nie przepadają oni, za chodzeniem po sklepach czy centrach handlowych. Z tego powodu kupują oni markowe buty męskie, które zapewniają przeważnie długie użytkowanie. Przez swoją długą żywotność zazwyczaj i tak wychodzą one taniej niż kupno podróbek.

Jeśli chodzi o kobieta to te uwielbiają mieć w swojej szafie jak najwięcej par butów. Dlatego głównym czynnikiem branym przez nie pod uwagę jest zazwyczaj nie jakość, a cena. Przeciętna kobieta jak się okazuje ma na stanie około kilkunastu par butów. Jeśli zaś chodzi o mężczyzn to tutaj sprawa ma się zupełnie odmiennie. Okazuje się bowiem, że przeciętny mężczyzna ma dosłownie kilka par butów, dlatego też może on sobie pozwolić na bardziej ekskluzywne, droższe obuwie.

Jakie obuwie kupują panowie?

Jakie buty kupują panowie? W przeważającym przypadku są to buty na co dzień, zazwyczaj jakieś adidasy albo coś w poważniejszym stylu. Nierzadko również obuwie skórzane. Na lato sandały czy japonki, z kolei na zimę półbuty. Każdy szanujący się mężczyzna musi również posiadać eleganckie obuwie włoskie do garnitury, a także coś na sportowo – buty do bieganie czy joggingu. Mężczyźni rzadziej raczej sięgają po kupno pantofli męskich. Na dobrą sprawą to właśnie na tym kończy się zastaw obuwia każdego pana.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *