Fotograf w dniu ślubu jest jak muzyka na weselu – absolutnie niezbędny. Pewne wydarzenia w życiu po prostu wymagają uwiecznienia. W przeciwnym razie ostatecznie żałujemy decyzji o rezygnacji ze zdjęć. Dzięki nim po wielu latach przywołać można tak drogie wspomnienia i pochwalić się nimi kolejnym pokoleniom.

W dzisiejszych czasach fotografia ślubna Kraków czy w innych miastach oferuje bardzo szeroki zakres usług. Właściwie jedynym ograniczeniem pozostaje kreatywność narzeczonych. Oczywiście, tradycyjna forma eleganckiego albumu ślubnego jest oczywiście wciąż pożądana, ale największą popularnością cieszą się obecnie pamiątki posiłkujące się nowoczesną technologią. Narzeczeni zażyczyć sobie mogą płytę DVD z plikami JPG, prezentację multimedialną do wybranego podkładu muzycznego, profesjonalny fotoreportaż obejmujący wszystkie wydarzenia tego wyjątkowego dnia czy też galerię zdjęć na stronie internetowej. Fotograf bowiem towarzyszy Młodej Parze już od porannych przygotowań aż do późnych godzin nocnych na zabawie weselnej. Czasami także pojawia się na poprawinach.

Ostatnio modne są nawet sesje narzeczeńskie odbywające się na kilka tygodni przed planowaną uroczystością. W dniu ślubu fotograf towarzyszy parze w przygotowaniach, w podróży do domu narzeczonej, w błogosławieństwie przez rodziców obu stron i oczywiście podczas ceremonii zaślubin w kościele lub urzędzie oraz hucznej zabawy weselnej. Oczywiście obejść się nie może bez sesji plenerowej wykonywanej zarówno w kraju, jak i za granicą. A pomysły na scenerię takich zdjęć są właściwie nieskończone – od tradycyjnego pobliskiego parku, przez miejską architekturę dużej aglomeracji, po pozostałości starych fabryk czy dziką plażę egzotycznej wyspy.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *