Poker Texas Hold’em to w dzisiejszych czasach zdecydowanie najbardziej popularna odmiana gry w pokera. Na całym świecie rozgrywane są turnieje toczące się o milionowe pule. Poker to zdecydowanie gra, która przynosi wiele emocji i podnosi poziom adrenaliny. To nad czym jednak trzeba ubolewać to prawie całkowity brak turniejów pokerowych rozgrywanych w Polsce.

Czy taka sytuacja może się w przeciągu nieodległej przyszłości zmienić w naszym kraju? Wszystko wskazuje na to, że jest to bardzo możliwe. Bowiem całkiem niedawno powstał zupełnie nowy serwis – turnieje-pokerowe.pl. Portal już zdążył ogłosić zapisy na pierwszy turniej pokerowy w Krakowie. To co na tę chwilę wiadomo o tym turnieju, to to, że zostanie rozegrany w wariancie Texas Hold’em NL i odbędzie się w Krakowie. Niewiadomymi z kolei pozostają dokładny czas i miejsce turnieju oraz wysokość wpisowego. Odnośnie tej ostatniej informacji mamy jednak bardzo dobrą wiadomość- w serwisie jest dostępna specjalna ankieta, gdzie każdy z Was może zagłosować na wysokość wpisowego. Także nie zwlekajcie i już teraz zapicie się na pierwszy turniej pokerowy organizowany przez turnieje-pokerowe.pl. Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona i obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Co jeszcze interesującego znajdziecie na portalu turnieje-pokerowe.pl? Oczywiście nie mogło u nas zabraknąć dobrego forum pokerowego, gdzie znajdziecie masę przydatnych informacji o organizowanych na całym świecie turniejach pokerowych, o Waszych ulubionych pokerach online, czy strategiach gry w pokera. Jeśli z kolei dopiero zaczynacie swoją przygodę z pokerem to też mamy dla Was dobrą informację. W sersie, specjalnie dla początkujących graczy, opublikowaliśmy zasady gry w pokera opisane w bardzo przystępny sposób.

Na koniec, koniecznie polubcie nasz profil na Facebook’u, dzięki czemu pozostaniecie na bieżąco z wydarzeniami ze świata pokera oraz organizowanymi przez nas turniejami.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *